Acerca de

p38q1xkg.bmp

Hakkımızda

Sektörün ihtiyaçlarını analiz eden ve müşterilerine profesyonel hizmeti görev edinmiş Anka sağım 'ı yakından tanımaya ne dersiniz?

 

İnek, koyun , keçi sağım sistemleri ile  kazananlardan olmak için doğru adımları atmak ve profesyonel hizmet almak isteyen kullanıcıların öncelikli tercihi olan şirketimiz 2018 mayıs ayında, Konya’da faaliyete geçti.

Sağım sektöründe en karmaşık çalışmaları en pratik çözümlerle başarıya ulaştırmak misyonu ile kurulmuş olan şirketimiz, faaliyetlerine öncelikle inek kızgınlık takip sistemi ve sağım odası teknolojik altyapı argeleri ile başladı. Her geçen yıl müşteri portföyünü arttıran şirketimiz, devam eden yıllarda yeni atılımlar yaparak birden fazla sağım ve kızgınlık takip projelerini tek bir marka altında birleştirerek sektörün öncü firmaları arasında yerini aldı.

Günümüz kızgınlık ve yemlik takip sistemleri için  pedometre ihtiyacı konusunda, şirketimiz ar-ge çalışmaları yapmaktadır. Bunun sonucunda  Türkiye’de iLK YERLİ hayvan pedometresi antag doğmuştur. ANTAG­™ ile ineklerin yemlik takibini , kızgınlık takibini ve analizlerini yapabilirsiniz. Donanım yazılımı sürü yönetim entegrasyonlu olan pedometremiz çiftçilerimizin hizmetine sunulmuştur. Sektörde birçok kurumsal ve bireysel müşteriye hizmet sağlayıp, kullanıcıların çiftlik ihtiyaçlarını kaliteli bir şekilde karşılayarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Daima gelişip, çiftçilerimize en doğru cevabı vermeyi vizyon edinmiş bir şirket olarak, hızlı çıkış , balıkkılçığı modeli sağım sistemi projeleri ile sürü yönetim sistemleri , kızgınlık takip sistemi , ayırıcı kapılar , dijital süt ölçer sistemleri ve daha birçok projede hizmet sağlıyoruz. Anka sağım olarak, gelişime odaklanmış ve daima günün ilerisinde olma prensibiyle, hem müşteriler hem de sektörde çalışmak isteyen vizyon sahibi kişiler için prestijli bir marka olmaya devam edeceğiz.

Bize Ulaşın

İşbirliği ve çalışma olanaklarımız için bize ulaşabilirsiniz.

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram
Mesajınız için teşekkürler !..